مقالات

بازسازی در تهران

تهران پر جمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود و تهران پایتخت ایران می باشد و بازسازی در تهران به دلیل جمعیت بالای این شهر بسیار اجرا می شود.

امروز در مورد بازسازی در تهران میخواهیم بپردازیم.

بازسازی در تهران به دلیل داشتن خانه های قدیمی بسیار اجرا می‌شود ‌‌در این کلانشهر بسیار اهمیت دارد.

مرکز استان تهران شهرستان تهران است .

تهران براساس برآورد در سال ۲۰۱۸ میلادی سازمان ملل جزو ۳۸ امین کشور پر جمعیت تهران محسوب می شود.

کلان شهر تهران دومین شهر پر جمعیت خاورمیانه می باشد .

تهران نخسین منطقه صنعتی ایران محسوب می شود و کانون اقتصادی ایران است.

تهران دارای ۲۲ منطقه و ۲۲ ناحیه شهری می باشد و ادازی شهر توسط شهرداری تهران انجام می شود.

تهران به دلیل داشتن بافت قدیمی در مناطق ۲۲ گانه ان بازسازی در تهران بسیار اجرا می شود و ساکنین این شهر بسیار به خانه های خود اهمیت می دهند.

 

بازسازی منزل محدوده نیاوران

بازسازی در تهران

 

 

بازسازی در تهران

بازسازی در تهران به دلیل اینکه این شهر بسیار به روز تر از بقیه شهر ها می باشد و همچنین به دلیل مدرن بودن و همچنین گران بودن خرید مسکن و ساخت آن ساکنین این شهر ترجیح به بازسازی منزل خود می گیرند به همین دلیل بازسازی در تهران بسیار طرفدار دارد.

بازسازی منزل بعد از گذشت چند سال از ساخت آن باید مرمت و بازسازی شود چون متریال و عایق کاری و همچنین لوله کشی و تاسیسات بعد از گذشت چند سال دچار فرسودگی و تخریب می شود به همین دلیل باید بررسی و بازسازی شود و در غیر این صورت خسارات جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

بعضی از افراد این باور را دارند که هزینه کردن برای بازسازی منزل کاری بیهوده است اما با مقایسه هزینه ساخت یک واحد مسکونی و یا خرید آن متوجه می شویم که بازسازی منزل بسیار به صرفه است .

مراحل بازسازی در تهران

اولین اقدام در اجرای بازسازی بعد از تماس شما با کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه زمانی برای بازدید با شما هماهنگ شده و برای بازدید و برآورد هزینه شما انجام می شود و پدر برآورد هزینه بازسازی منزل متراژ و نوع بازسازی و همچنین نوع متریال نیز بسیار مهم است و لازم به ذکر است که برآورد هزینه دقیق امکان پذیر نیست و علت آن نوسان دلار و ارز و تغییرات احظه ای قیمت هاست که مانع از اعلام دقیق هزینه دارد به همین دلیل زمان بازدید قیمت تقریبی به شما اعلام می شود.

در قدم بعدی کارفرما باید ایده و سلیقه خود را به طراح منتقل کند که طراح نسبت به داده های کارفرما طراحی را شروع کند و کارفرما می تواند چند تغییر در طراحی اعمال کند و در آخر طرح نهایی انجام می شود.

نوسازی چیست؟

نوسازی یعنی نو کردن و عموما نوسازی را با بازسازی مثل هم در نظر می گیرند که کاملا اشتباه است

نوسازی در ترمیم بخش های داخلی ساختمان است شامل نصب کاغذ دیواری و سقف کاذب و پنجره می باشد

چرا باید بازسازی کنیم؟

یکی از دلایل بازسازی منزل بالا بودن هزینه های ساخت ساختمان جدید است که باعث می شود بازسازی انجام شود و باید در نظر داشت که گاهی بازسازی در تهران می تواند از هزینه ساخت یک واحد هم بیشتر شود و این دبستگی به آن خانه دارد و همچنین استفاده از متریال دارد که باید به آن توجه کنیم

یکی از دلایل بازسازی در تهران تغییر ایجاد کردن در دکوراسیون داخلی است و امکان دارد تغییر دکوراسیون فقط با تعویض دیوار پوش و کف پوش  خلاصه شود و شاید هم تغییرات در بزرگ کردن آشپزخانه و سرویس بهداشتی باشد.امروزه بسیار بازسازی منزل در تهران بیشتر شده و خوب این باعث افت خرید در واحد های آ پارتمانی شده است

به دلیل داشتن بافت فرسوده این محله اجرای بازسازی منزل در تهران جزئو مناطقی است که بیشترین بازسازی را دارند.

امروزه با توجه به اینکه قیمت خانه ها بسیار بالا رفته و نیز هزینه ساخت و ساز بسیار زیاد شده است منطقی است که مردم بازسازی منزل را ترجیح دهند.

توجه داشته باشید که هزینه بازسازی در تهران بسیار به صرفه تر از ساخت و ساز در این محله است.

توجه  کنید که قبل از اینکه به فکر بازسازی ظاهری خانه باشیم باید اول زیر ساخت های خانه را ترمیم و نوسازی کنیم تا با خیالی راحت به ادامه کارهای بازسازی بپردازیم.

در اولین اقدام باید بدانید که کارفرمای محترم برای بازسازی منزل خود چه بودجه ای فراهم کرده است .

البته قبل از هرکاری با بازدید کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه و بررسی منزل و اینکه با توجه به متراژ خانه و نیز نوع بازسازی و نوع متریال مصرفی هزینه

تقریبی به شما اعلام خواهد شد و البته بدیهی است که همه میدانیم که به دلیل تغییرات قیمت متریال امکان قیمت دقیق نیست .

یکی از مسائلی که بسیار اهمیت دارد پیمانکار مناسب است که خیال شما را از داشتن تیم متخصص و حرفه ای راحت کند و طبق برنامه ریزی واصول کار را پیش

ببرد بنابراین گروه مهندسی آتیس سازه آماده خدمات رسانی به شماست .

کار بازسازی منزل بسیار تخصصی است و باید افراد متخصص آن را انجام دهند در غیر اینصورت نتیجه دلخواه را نخواهید گرفت.

بازسازی منزل صرفا برای نوسازی خانه اجرا نمی شود اغلب برای ایجاد تنوع و تغییر دکوراسیون داخلی خانه خود اجرای بازسازی منزل در تهران را انجام می دهند.

باید مشخص شود که چه نوع  بازسازی را می خواهیم انجام دهیم به طور مثال آیا تغییر دکوراسیون از طریق تعویض سرامیک و کاشی کافی است و یا با تغییرات عمیق مانند تعویض لوله ها و یا حتی تغییر کاربری بخشی از خانه نیاز است و در کل نیاز است که قبل از اجرا مشخص و نوشته شود.

به طور مثال برای بزرگ کردن آشزخانه کار های زیر باید انجام شود

۱-تخریب دیوار مشترک با یکی از اتاق های  برای ایجاد فضای بیشتر

۲-تخریب اپن آشپزخانه 

۳-برداشتن و یا تعویض کابینت ها

۴-تغییر جای گاز و ظرفشویی و لباسشویی

۵-تخریب محل جی گیری لوله های جدید

۶-لوله کشی

۷-دیوار کشی مشترک آشپزخانه و اتاق

۸-گچکاری مجدد محل های تخریب شده

۹- اجرای سرامیک

۱۰-نصب اپن

 

تخریب

یکی از مهم ترین نکات در بازسازی در تهران انجام اصولی پروسه تخریب می باشد بنابراین کوچکترین بی تجربگی و اشتباه می تواند خسارات شدیدی بوجود بیاورد.

تخریب یکی از مهم ترین بخش های بازسازی منزل محسوب می شود و به همین دلیل باید با رعایت نکات ایمنی و زیر نظر مهندس ناظر اجرا شود و در نظر داشته باشید که باید نسبت به مجوز های بازسازی اقدام کنید و بعد عملیات تخریب را انجام داد.

یکی دیگ از بخش های مهم بازسازی منزل بازسازی آشپزخانه و بازسازی سرویس بهداشتی و حمام است که بسیار اهمیت دارد.

آشپزخانه

دلیل اهمیت بازسازی آشپزخانه این است که بیشتر وقت خانم های خانه دار در اشپزخانه می گذرد و همچنین امروزه زیبایی اشپزخانه بسیار در زیبایی دکوراسیون منزل موثر است و به دلیل باز بودن آشپزخانه بسیار در دید است به همین دلیل اهمیت زیادی دارد و نیز کابینت در آشپزخانه یکی از فاکتور های بسیار مهم است که زیبایی آشپزخانه را دو چندان میکند  و علت دیگر آن به دلیل اینکه آشپزخانه عایق کاری دارد بعد از گذشت چند سال از ساخت خانه باید آن چک شود تا خسارات زیادی وارد نکند.

آشپزخانه یکی از بخش های مهم در اجرای بازسازی در تهران است.

بازسازی در تهران

 

سرویس بهداشتی و حمام

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام نیز بسیار اهمیت دارد چون لوله کشی و شیرآلات و همنچنین عایق کاری آن باید بازدید شود و نوسازی شود به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است  و از کابین شیشه ای در بازسازی حمام استفاده می شود و نیز آینه و روشویی دستشویی نیز دیزاین می شود.

بازسازی در تهران

 

اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب نیز اهمیت بالایی دارد و باید سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب نیز دقیقا طبق سلیقه کارفرما باشد چون اتاق خواب بسیار اهمیت دارد چون اتاق خواب مکان ریلکس کردن و استراحت افراد است و باید بسیار به آن توجه شود و باید فرد در اتاق خواب احساس راحتی و آرامش بکند و در بازسازی اتاق خواب اهمیت دارد که کمد دیواری وجود داشته باشد و در اتاق خواب نیر از سویس بهداشتی وحمام  مجزا استفاده می شود.

 

تماس با ما

 

بازسازی در تهران

 

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد

شما می توانید با تماس با شماره های زیر با کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه در ارتباط باشید :

021-88246730

021-22019546

مقالات مرتبط :

یک فکر در مورد “بازسازی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.