تماس با ما

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه های مختلف بازسازی ، تغییر دکوراسیون داخلی ، طراحی نمای ساختمان و .. می توانید با راه های ارتباطی زیر تماس بگیرید.

شعبه 1

جردن-خیابان ناصری-پلاک 3- واحد 1

شماره تماس های شعبه 1

شعبه 2

تهران-گیشا- خیابان فرحزادی-کوچه سی و سوم- پلاک 16- واحد 4

شماره تماس های شعبه 2

پاسخ تمام سوالات خود را از گروه حرفه ای آتیس سازه بخواهید.

ما به هر سوالی که ممکن است در مورد تغییر دکوراسیون و بازسازی داشته باشید پاسخ خواهیم داد.

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9:00 تا 19:00

جهت تماس با گروه حرفه ای آتیس سازه کافیست با شماره های موجود در سایت شامل 02122875936 و 02122019546 شعبه جردن تماس گرفته و یا با شماره های 02188246730 و 02188246731 شعبه گیشا تماس بگیرید. 

کلیه کارهای بازسازی ، طراحی نما، تغییر دکوراسیون و … با آتیس سازه امکان پذیر است. کافیست با ما تماس بگیرید و صفر تا صد بازسازی منزل، طراحی دکوراسیون و … را به ما بسپارید. 

تماس با ما

برای تماس با ما کافیست با شماره های ذکر شده در بالا تماس بگیرید و یا با مراجعه به سایت نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنید. کارشناسان آتیس سازه در اسرع وقت با شما تماس گرفته و نسبت به ثبت سفارش دکوراسیون داخلی شما اقدام می کنند. 

در مجموعه آتیس سازه از طراحی تا اجرا توسط کارشناسان مجرب در این حوزه انجام می شود و شما با بروزترین طرح ها مواجه خواهید شد. انتخاب با شماست و در صورت دریافت مشاوره می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. 

تماس با ما آتیس سازه

تماس با ما در آتیس سازه

گروه مهندسی آتیس سازه با تلاش های فراوان در طی 10 سال اخیر توانسته اعتماد مشتریان خود را به خوبی جلب کرده و کار با کیفیت به آنها ارائه دهد. در زمینه ساخت ویلا ، دکوراسیون داخلی منازل، ادارات، مراکز تجاری و اداری ، بازسازی منزل و … می توانید با آتیس سازه تماس بگیرید. 

تماس با ما دکوراسیون داخلی