بازسازی منزل در رودهن

09129725874
بازسازی-منزل-در-رودهن

امروزه به دلیل اینکه هزینه های ساخت و ساز بسیار بالا رفته است  افراد ترجیح میدهند که خانه خود را بازسازی کنند.

بازسازی منزل در رودهن نیز توسط گروه مهندسی آتیس سازه به بهترین شکل ممکن اجرا می شود و با داشتن مهندسان و متخصصان با تجربه و کاربلد خیال کارفرمایان را از داشتن تیم قوی راحت میکند.

امروزه خدمات بازسازی خانه متفاوت است و بسته به شرایط و نیاز هر خانه می باشد .

به عنوان مثال در بعضی از خانه ها فقط بازسازی سطحی و اجرای دکوراسیون داخلی نیاز است و در بعضی از خانه ها بازسازی عمقی نیاز است که خانه باید تخریب شود و از نو مجدد ساخته شود.

توجه داشته باشید که هزینه اجرای بازسازی منزل در رودهن بسیار به صرفه تر از ساخت و ساز و یا خرید آپارتمان است.

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن مهندسان و طراحان متخصص آماده ارائه خدمات بازسازی خانه می باشد.

بازسازی-منزل-در-رودهن

بازسازی منزل در رودهن

بعضی از افراد بر این باور هستند که اجرای بازسازی منزل کار بیهوده است در صورتی که در مقایسه با ساخت و ساز بسیار به صرفه است.

توجه داشته باشید که بازسازی منزل در رودهن کار تخصصی است و باید افراد متخصص و کاربلد آن را انجام دهند به همین دلیل باید در انتخاب پیمانکار خود دقت کنید.

یکی از مهمترین بخش های اجرای بازسازی منزل در رودهن انتخاب پیمانکار مناسب است که بتواند در زمان مناسب و کیفیت خوب پروژه را اجرا کند.

در ادامه در مورد نحوه اجرای بازسازی خواهیم پرداخت:

 • انتخاب پیمانکار
 • برآورد هزینه
 • انتخاب سبک دکوراسیون داخلی
 • طراحی داخلی
 • مجوز
 • تخریب
 • اجرای بازسازی منزل

اصول بازسازی منزل در رودهن

امروزخ بیشتر از گذشته بازسازی منزل در رودهن اهمیت پیدا کرده است و به دلیل هزینه های بالای ساخت و خرید آپارتمان بازسازی بیشتر از قبل اجرا می شود و به دلیل اینکه در تهران خانه های قدیمی زیادی وجود دارد ساکنین ترجیح میدهند خانه های خود را بازسازی کنند.

بازسازی منزل در رودهن نیز به دلیل زیبایی و نیز افزایش طول عمر ساختمان اجرا می شود و همچنین بسیار از افراد برای ایجاد تنوع و اغلب سبک دکوراسیون داخلی تصمیم به بازسازی تهران میگیرند.

 1. تعیین کردن انتظارات از بازسازی تهران: هدف از بازسازی نسبت به خانه خود را مشخص کنید که قصد تغییر کلی ساختمان را دارید یا تغییر جزئی خانه
 2. محاسبه برآورد هزینه:برآورد هزینه به دلیل تغییرات لحظه ای امکان پپذیر نیست که قیمت دقیق اقدام شود و هر قیمتی و. برآورد ی داده شود تقریبی خواهد بود
 3. مقاوم سازی:استحکام ستون و سقف در مقاوم بودن ساختمان نقش مهمی دارند و در صورتی که فرسوده و نیاز به تعمیر داشته باشد باید حتما به ان رسیدگی شود.
 4. بازسازی قسمت های مهم ساختمان:آشپزخانه و سرویس بهداشتی از قسمت های مهم در ساختمان می باشد که میتوان با قیمت های نسبتا کم آن را تغییر و بازسازی کرد.
 5. تغییر دکوراسیون منزل:سبک دکوراسیون نیز اهمیت بالایی دارد چرا که قبل از اقدام هر کاری باید سبک دکوراسیون انتخاب شود  چرا که هر سبکی جزئیات خاص خودش را دارد.
 6. تخریب: یکی از بخش های مهم بازسازی می باشسد که باید زیر نظر مهندس ناظر و با رعایت کامل نکات ایمین اجرا شود.

انتخاب پیمانکار

یکی از بخش های مهم در خدمات بازسازی خانه انتخاب پیمانکار است که باید در انتخاب آن دقت کنیم.

انتخاب پیمانکار از این جهت اهمیت دارد که پیمانکار معتبر طبق توافق و زمانبدی قرار داد پیش میرود و پروژه را سر وقت و با همان کیفیت توافق شده تحویل میدهد اما افراد آماتور نمیتوانند این کار را انجام دهند.

بازسازی-منزل-در-رودهن

برآورد هزینه بازسازی

پس از انتخاب پیمانکار به قدم بعدی یعنی برآورد هزینه بازسازی می رسیم.

برآورد هزینه یکی از بخش های مهم برای کارفرمایان است که جزو اولین سوالات آنها از پیمانکار است.

همانطور که میدانید برای اعلام برآورد هزینه باید بررسی انجام شود .

کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه پس از بررسی متراژ، نوع متریال و سبک دکوراسیون داخلی هزینه تقریبی اعلام میکنند . علت اعلام قیمت تقریبی تغییرات  لحظه ای دلار و ارز است که در قیمت متریال تاثیر گذار است.

انتخاب سبک دکوراسیون داخلی

یکی از بخش های بسیار مهم در بازسازی منزل در رودهن انتخاب سبک دکوراسیون داخلی است چرا که بازسازی طبق سبک دکوراسیون داخلی پیش میرود .

سبک های دکوراسیون داخلی بسیار متنوع و منطبق با هر سلیقه است.

توجه داشته باشید که هر سبک دارای قوانین خاص خودش است و باید قبل از انتخاب هر سبک را بررسی کنید با سلیقه و متراز خانه خود.

به عنوان مثال سبک دکوراسیون کلاسیک به دلیل اینکه جزئیات زیادی دارد نمیتوان این سبک را در خانه های متراز پایین اجرا کنیم.

طراحی داخلی

پس از اینکه سبک دکوراسیون مد نظرتان را انتخاب کردید به بخش بعدی یعنی طراحی داخلی می رسیم که در این بخش کارفرما باید تمام ایده و سلیقه خود را با طراحان آتیس سازه در میان بگذارد تا آنها بتوانند طبق ایده های کارفرما طراحی را اجرا کنند.

پس از اینکه طراحی اجرا شد آن را به کارفرما ارائه میدهند تا تغییرات مد نظر خود را اعمال کند و پس از تایید نهایی طراحی داخلی سه بعدی اجرا می شود.

از ویزگی های طراحی سه بعدی مشخص شدن نوع متریال و سبک دکوراسیون داخلی است.

بازسازی-منزل-در-رودهن_

مجوز

یکی از بخش های بسیار مهم در اجرای خدمات بازسازی خانه مجوز است که باید قبل از اجرای عملیات تخریب برای گرفتن مجوز اقدام کنیم.

البته همه یبخش های بازسازی نیاز به گرفتن مجوز ندارد .

عملیات زیر نیاز به گرفتن مجوز دارد:

 • تغییر کاربری بخش های مختلف خانه
 • جابه جایی راه پله
 • حذف دیوار های باربر
 • اضافه کردن دیوار در فضای پارکینگ و از بین رفتن پارکینگ
 • اضافه کردن راه پله

تخریب

از بخش های مهم و حساس بازسازی می باشد .

تخریب باید با رعایت تمام نکات ایمنی باید انجام شود و همچنین حضور مهندس ناظر در تمامی مراحل تخریب الزامی است و باید حضور داشته باشد.

تخریب کار بسیار تخصصی است و در صورت سهل انگاری دچار خسارات مالی و جانی زیادی خواهید شد.

بازسازی اتاق خواب

اتاق خواب یکی از بخش های بسیار مهم در خانه می باشد که این مکان محل استراحت و آرامش افراد است که باید اصولی اجرا شود و معمولا در یکی از اتاق خواب خامه به آن اتاق مستر می گویند حمام و سرویس بهداشتی جدا گانه کار می‌کنند .

اتاق خواب باید طبق سلیقه و ایده های افراد اجرا شود تا در آن احساس راحتی کنند.

بازسازی آشپزخانه

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم در اجرای بازسازی داخلی ساختمان آشپزخانه است که از ارکان اصلی خانه محسوب می شود که خانم های خانه دار بیشتر وقت خود را در آن سپری می‌کنند به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

بازسازی آشپزخانه همانند سرویس بهداشتی و حمام دارای زیر سازی است که باید قبل از هر اقدامی زیر سازی و عایق بندی آن را بررسی و چک کنیم که در صورت نیاز نوسازی شود.

بخش مهم دیگر در بازسازی آشپزخانه کابینت است که بسیار در زیبایی آشپزخانه تاثیر دارد و همانطور که میدانید امروز دکوراسیون آشپزخانه بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی منزل است بنابراین باید توجه ویژه ای به این بخش کنیم.

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای آماده خدمات رسانی می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران گروه مهندسی آتیس سازه با شماره های زیر در تماس باشید.

021-22019546

021-22875936