شرکت معماری در شهرک غرب

09129725874
شرکت-معماری-در-شهرک-غرب

آتیس سازه بهترین طراح و مجری دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن بیش از 10 سال سابقه درخشان در طراحی و اجرای بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی  آماده ارائه خدمات می باشد.

تیم آتیس سازه با داشتن مهندسان و طراحان با تجربه و متخصص توانسته جزو برترین شرکت معماری در شهرک غرب باشد .

همانطور که می دانید شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه معماری و عمرانی هستند و انتخاب آنها یکی از دغدغه های کارفرمایان محسوب می شود.

در این مقاله سعی داریم ویژگی های یک شرکت معماری خوب را ذکر کنیم تا بتوانید شرکت معماری در شهرک غرب را پیدا کنید.

شرکت-معماری-در-شهرک-غرب

 

شرکت معماری در شهرک غرب

یکی از بخش های بسیار مهم در انتخاب شرکت معماری در شهرک غرب داشتن تیم متخصص و ماهر است چرا که این متخصصان هسته مرکزی یک شرکت قدرتمند را تشکیل می دهند.

یک شرکت معماری خوب باید بتواند خواسته و ایده های کارفرما را برآورده کند در غیر اینصورت نتوانسته خواسته های کارفرما را برآورده کند و پروژه شکست خورده است.

بخش دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار است نمونه کارهای قبلی یک شرکت است که نشان میدهد طراحی و کیفیت  اجرای آن شرکت در چه سطحی قرار دارد بنابریان یکی از فاکتور های بسیار مهم به شمار می رود.

شرکت-معماری-در-شهرک-غرب--

گروه معماری آتیس سازه

گروه مهندسی آتیس سازه کار خود را در سال 1386 آغاز کرده است در این مدت با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه های معماری ، عمران و مکانیک و همچنین استفاده از کادر ماهر پدید آوردنده ی بالاترین کیفیت در طراحی و اجرا می باشد.

گروه مهندسی آتیس سازه با استفاده از شیوه های نوین در طراحی و اجرای منزل، طراحی ساخت ویلا و بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون اداری آماده خدمات ر رسانی می باشد.

 

شرکت-معماری-در-شهرک-غرب

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن بهترین تیم و داشتن بیش از 10 سال سابقه درخشان آماده خدمات رسانی می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران گروه مهندسی آتیس سازه با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

021-22019546

021-22875936

021-22875924

021-22875904