مقالات

بازسازی منزل محدوده الهیه

بازسازی منزل محدوده الهیه

اجرای بازسازی منزل محدوده الهیه اغلب برای ایجاد تنوع و نیز تغییر سبک دکوراسیون داخلی اجرا می شود و ساکنین محله الهیه بسیار به خانه های خود اهمیت میدهند.

الهیه جزو محله های شمال تهران می باشد که در منطقه شمیران تهران واقع شده است و وسعت الهیه از شمال تا تجریش و از سمت غرب نیز با خیابان ولیعصر و نیز از سمت جحنوب با پل صدر و از شرق نیز تا خیابان شریعتی می باشد.

محله الهیه در منطقه یک شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده است.

الهیه جزو مرفه نشین ترین محله های تهران محسوب می شود.

بازسازی منزل محدوده الهیه به دلیل لوکس بودن و مرفه نشین بودن این محله بسیار اجرا می شود و ساکنین این محله به خانه خود بسیار اهمیت می دهند.

 

بازسازی منزل محدوده الهیه-

 

بازسازی منزل محدوده الهیه

پس از گذشت چند سال از ساخت ساختمان باید به آن رسیدگی کرد و ساختمان نیاز به بازسازی و مرمت دارد و بازسازی منزل علاوه بر زیبایی باعث لفزایش طول عمر ساختمان می شود و نیز بسیاری از افراد برای تنوع و تغییرات سبک دکوراسیون داخلی تصمیم به بازسازی خانه خود می گیرند.

بعضی از افراد بر این باور هستند که بازسازی منزل محدوده الهیه  هزینه اضافی است در صورتی که اگر ساخت یک واحد مسکونی و یا خرید یک اپارتمان در محله الهیه را با بازسازی منزل مقایسه کنید متوجه می شوید که بازسازی منزل بسیار به صرفه می باشد.

به دلیل گرانقیمت بودن این محله ساکنین این محله ترجیح می دهند که خانه خود را بازسازی کنند به همین دلیل ربازسازی منزل محدوده الهیه بسیار اجرا می شود.

اولین سوال کارفرما از پیمانکار برآورد هزینه بازسازی است که باید گفت برآورد هزینه پس از بازدید کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه برآورد هزینه تقربی اعلام می شود که امکان اعلام قیمت دقیق نیست و دلیل آن نوسان دلار و ارز می باشد که متریال لحظه ای دچار تغییر قیمت می شود.

پس از توافق بر هزینه کارفرما باید نوع بازسازی و سبک دکوراسیون را به طراح در میان بگذارد و بتواند ایده های خود را به طراح منتقل کند تا بهترین طراحی انجام شود.

پس از اینکه طراحی انجام شد طرح به کارفرما نشان داده شده و می تواند کارفرما چند تغییر را اعمال کند و در اخر طرح نهایی اجرا می شود.

پس از تایید طرح نهایی باید نسبت به مجوز بازسازی اقدام کنید تا عملیات تخریب اجرا شود.

عملیات زیر نیاز به گرفتن مجوز دارد :

  • حذف دیوار باربر
  • اضافه کردن راه پله
  • حذف شدن جای پارکینک به دلیل دیوار کشی
  • جابه جایی راه پله
  • تغییر کاربری بخش های مختلف خانه

بازسازی منزل محدوده الهیه

پس از گرفتن مجوز به بخش تخریب میرسیم که تخریب از بخش های بسیار حساس و اصولی است که باید به دقت اجرا شود و با رعایت نکات ایمنی و همچنین زیر نظر مهندس ناظر اجرا شود.

بازسازی آئزخانه و سرویس بهداشتی به دلیل داشتن زیر ساخت از مهمترین بخش های بازسازی منزل محوب می شوند و به همین دلیل باید قبل از بازسازی ظاهری این سه بخش اول به بازسازی زیر ساخت ان بپردازیم.

عایق کاری کف و دیوار سرویس بهداشتی و نیز تاسیسات و لوله کشی و شیرآلات این قسمت باید نوسازی و تعویض شود و در آشپزخانه نیز عایق کاری کف و نیز لوله کشی و شیر آلات آن باید تعویض و نوسازی شود.

بازسازی اتاق خواب نیز از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که افراد در این مکان استراحت می کنند و بیشتر وقت خود را در اتاق خواب می گذرانند و باید این بخش به درستی طراحی و اجرا شود و باید مکانی دنج باشد که فرد آرامش داشته باشد و احساس راحتی بکند و در خانه های لوکس اغلب اتاق های مستر استفاده می شود و سرویس بهداشتی و حمام جداگانه در اتاق تعبیه می شود.

 

بازسازی منزل محدوده الهیه

 

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

با شماره تماس های زیر می توانید با کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه در ارتباط باشید.

021-22019546

021-22875936

021-22875924

021-22875904

 

 

 

 

 

 

 

 

مقالات مرتبط :

یک فکر در مورد “بازسازی منزل محدوده الهیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.