مقالات

بازسازی منزل محدوده نیاوران

بازسازی منزل محدوده نیاوران

نیاوران

نیاوران جزو محله های شمال شرق تهران محسوب می شود و در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد که در دامنه های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد.

منطقه نیاوران از سمت شمال با ارتفاعات کلک چال و سمت غرب نیز با تجریش و از شرق با دارآباد و از سمت جنوب نیز با کامرانیه و فرمانیه و دزاشیب هم مرز می باشد .

بازسازی منزل محدوده نیاوران به دلیل قدیمی بودن و لوکس بودن این محله بسیار اجرا می شود.

از اصلی ترین محله نیاوران، خیابان نیاوران می باشد که از میدان نیاوران آغاز شده و تا میدان قدس خیابان شریعتی امتداد دارد.

بازسازی منزل محدوده نیاوران به دلیل لوکس بودن این محله بسیار اجرا می شود و ساکنین این محله اهمیت زیادی به خانه خود می دهند.

اماکن مهم در نیاوران می توان به کاخ نیاوران ، پارک نیاوران ، تکیه نیاوران ، ورزشگاه شهدای نیاوران اشاره کرد.

بازسازی منزل محدوده نیاوران

بازسازی منزل محدوده نیاوران

پس از گذشت چند سال از ساخت یک ساختمان باید ساختمان مرمت و بازسازی شود و علت آن فرسودگی لوله کشی و عایق کاری و از کاهش استقامت مصالح می باشد که باید به آن توجه کرد.

توجه داشته باشید که بازسازی منزل محدوده نیاوران بسیار به صرفه تر از خزید آپارتمان و یا ساخت یک واحد مسکونی است و علت آن هزینه بسیار بالای آن می باشد پس بازسازی بر خلاف نظر بعضی از افراد که بر این باور هستند که بازسازی منزل هزینه اضافی است بسیار به صرفه می باشد.

علت دیگر بازسازی منزل تغییر سبک دکوراسیون داخلی منزل و تنوع می باشد.

بازسازی منزل محدوده نیاوران به این دلیل بسیار مورد توجه ساکنین این محله قرار دارد که بسیار به صرفه بوده و نسبت به خانه و دکوراسیون داخلی خود اهمیت زیادی می دهند.

بازسازی منزل محدوده نیاوران

 

 

مراحل بازسازی منزل محدوده نیاوران

اولین سوال کارفرما برای بازسازی منزل برآورد هزینه بازسازی منزل می باشد که باید این گونه به آن بپردازیم که برآورد هزینه در بازسازی پس از بازدید کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه انجام شد طبق متراژ و نوع بازسازی و سبک دکوراسیون و متریال مصرفی به شما هزینه تقریبی اعلام می شود که در این قسمت امکان اعلام قیمت دقیق نیست و علت آن نوسان ارز می باشد که قیمت ها لحظه ای دچار تغییر می شود.

در قدم بعدی در بازسازی منزل محدوده نیاوران به سبک دکوراسیون داخلی می پردازیم که این بخش قبل از هر کاری از اهمیت بالایی برخوردار است و علت آن نیز مشخص است و بازسازی منزل طبق سبک دکوراسیون داخلی پیش میرود و باید سبک دکوراسیون داخلی خود را امنخاب کنید.

در بعضی بعدی که از اهمیت بالایی برخوردار است مجوز است که باید قبل از انجام عملیات تخریب در بازسازی آن را گرفت تا مانع از انجام بازسازی نشوند و مجوز نیز برای بعضی از کارهای بازسازی از قبیل

  • تغییر کاربری در بخش های مختلف خانه
  • جا به جایی راه پله
  • اضافه کردن پله
  • حذف شدن فضای پارکینگ به دلیل اضافه کردن دیوار
  • حذف دیوار باربر
  • حذف ستون باربر

بازسازی منزل محدوده نیاوران

 

در قدم بعدی نوبت به بخش تخریب می رسد که از مهمترین و اصولی ترین بخش های مهم در بازسازی منزل است که باید اصولی و طبق قوانین و با رعایت کامل نکات ایمنی انجام شود و حتما زیر نظر مهندس ناظر اجرا شود.

در قدم بعدی باید آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام از نظر زیر ساخت بازسازی شود چون مهمترین بخش خانه محسوب می شود و باید عایق کاری آشپزخانه و لوبه کشی و شیرآلات باید نوسازی شود و سپس به تعویض کابینت و تعویض کف آشپزخانه و استفاده از سرامیک و یا کفپوش استفاده کرد.

در بخش بازسازی سرویس بهداشتی و حمام نیز باید عایق کاری کف و دیوار نیز نوسازی شود و لوله کشی و سیستم سرمایش و گرمایش آن باید تعمیر و یا تعویض شود و سپس از نظر ظاهری مثل تعویض شیرآلات و استفاده از کابین شیشه ای لاکچری در حمام و توالت فرنگی مدرن استفاده کنید.

در بخش اتاق خواب نیز باید با دقت طراحی و اجرا شود و مهمترین بخش خانه نیز اتاق خواب است و باید مکانی دنج و با آرامش باشد و معمولا در بازسازی اتاق خواب از سرویس بهداشتی و حمام جدا در اتاق استفاده می کنند که به آن اتاق مستر می گویند و باید حتما از کمد دیواری های جادار در اتاق استفاده کنید.

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای آماده است تا  خانه شما به بهترین شکل طرحی و اجراکند

شما میتوانید با تماس با شماره های زیر با کارشناسان آتیس سازه در ارتباط باشید:

021-22019546

021-22875904

021-22875924

021-22875936

 

 

مقالات مرتبط :

یک فکر در مورد “بازسازی منزل محدوده نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.