طراحی ویلا در دماوند

09129725874
طراحی-ویلا-در-دماوند

طراحی ویلا در دماوند طبق شرایط منطقه جغرافیایی و همچنین ایده و سلیقه کارفرما طراحی می شود.

توجه داشته باشید که اجرای طراحی باید مطابق با طراحی انجام شده باشد و از همان متریال مورد نظر استفاده شود .

هدف از طراحی ویلا داشتن یک فشای امن و راحت و اصولی است .

امروزه طراحی داخلی بسیار ذاهمیت پیدا کرده است که علاوه بر طراحی نما طراحی داخلی نیز بسیار اهمیت پیدا کرده است و به نوعی تاثیر گذار در زندگی عموم دارد.

طراحی اصولی باعث افزایش آرامش و نشاط اعضای خانه می شود.

طراحی ویلا در دماوند اغلب در سبک های مدرن اجرا می شود.

البته ویلا های کلاسیک بسیار زیبایی نیز ساخته شده است .

طراحی و ساخت ویلا نیز از خدمات مهم آتیس سازه می باشد که سعی در گسترش کار خود در مناطق لواسان، فشم، کردان و دماوند را دارد.

طراحی-ویلا-در-دماوند

 

طراحی ویلا در دماوند

طراحی ویلا در دماوند اغلب در سبک مدرن و کلاسیک اجرا می شود.

همانطور که می دانید یکی از رویاهای هر شخصی داشتن یک ویلا در خارج شهر به دور از شلوغی و هیاهوی شهر می باشد.

به همین دلیل طراحی ویلا در دماوند امروزه بیشتر از قبل شده است.

امروز می خواهیم در مورد طراحی ویلا در دماوند بپردازیم.

طراحی ویلا در دماوند یکی از خدماتی است که بسیار در حال اجرا است چون که کردان در نزدیکی تهران است و از آب و هوای بسیار خوبی برخوردار است جزو مناطق تهرانی نشین شده است.

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن بیش از 10 سال سابقه درخشان آماده خدمات رسانی برای شما عزیزان می باشد.

طراحی-ویلا-در-دماوند

گروه مهندسی آتیس سازه با بهترین تجهیزات و اجرای بهترین متریال در کنار اجرای به روز ترین شیوه های ویلا سازی مدرن و غیره اماده خدمات رسانی می باشد.

همانطور که میدانید امروزه ساخت ویلا و بودن در طبیعت از اولویت افراد جامعه می باشد که پس از سپری کردن هفته خود سعی در استراحت و ایجاد آرامش دارند و داشتن ویلا و بودن در کنار خانواده میتواند حس بسیار لذت بخشی داشته باشد.

از بخش های مهم دیگر ساخت استخر است که اغلب در ویلا ها وجود دارد و یکی از آیتم های اصلی ویلا است.

دکوراسیون داخلی یعنی هماهنگ سازی برای به جلوه در آوردن رنگ ها، اثاثیه و سای اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه است.

دکوراسیون داخلی منزل تنوع بسیار زیادی دارد و منطبق با هر سلیقه ای است و دکوراسیون داخلی حلقه اتصال بین طراحی داخلی و علم معماری می باشد.

طراحی-ویلا-در-دماوند

طراحی نما در دماوند

طراحی نما در ساختمان اهمیت بالایی دارد شما تصور کنید که یک ساختمان از بهترین متریال و تجهیزات ساخته شده است اما فاقد نما باشد در این صورت نه زیبایی دارد  و نه نقش مهمی در شهر یا بافت شهری دارد.

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن مهندسان و متخصصان با تجربه در طراحی و اجرای نما خیال شما را از داشتن تیم متخصص راحت میکند.

طراحی ویلا در دماوند نیز اغلب از سبک های مدرن و کلاسیک و نئو کلاسیک بسیار استفاده می شود.

پیدا کردن سایت مناسب یکی از چالش هایی که در این راه وجود دارد پیدا کردن شرکتی است که کار طراحی را انجام دهد بنابراین نگران نباشید شرکت آتیس سازه با طراحانی حرفه ای و متخصص آماده مشاوره و همکاری با شما هستند مدیریت و منابع مالی ساخت و طراحی ویلا توسط افراد و به صورت شخصی هزینه بالایی دارد و در صورتی که با شرکت هزینه ساخت و در کمترین زمان تحویل می دهد پیدا کردن طراح و متخصص با وجود شرکت های زیادی که وجود دارد تعداد کمی از شرکت ها توانایی انجام همزمان مشاوره و ساخت و طراحی ویلا را دارند پیدا کردن این شرکت ها سخت و نیاز به جستجو دارد پس از پیدا کردن این شرکت ها مسئله ای که بسیار مهم است اعتماد به آن شرکت است شرکت آتیس سازه با تجربه و مدیریت قوی و داشتن تیم حرفه ای و با دانش بهترین گزینه برای سپردن صفر تا صد ویلای شما است در ارتباط بودن با طراح مسئله اصلی در طراحی ویلا تعامل کارفرما با شرکت آتیس سازه است روال کار به این شکا است که کارفرمای محترم ایده های خود را با طراحان شرکت آتیس سازه در میان گذاشته و بعد از رسیدن به ایده پخته در کمترین زمان طراحی ارائه شده و در صورت نیاز کارفرما اصلاحات اعمال شده و در نهایت طراحی انجام می شود مهمترین مسیر برای ساخت کارفرمایانی که اولین تجربه را برای ساخت ویلا دارند ترجیح می دهند که ساخت ویلا را به یک شرکت بدهند و دغدغه کمتری داشته باشند و همین موضوع باعث سو استفاده شرکت های نو پا بوده و کار بی کیفیت تحویل کارفرما می دهند پیشنهاد ما به شما اعتماد و تعامل با شرکت آتیس سازه می باشد مجوز ساخت و بستن قرار داد اجرای ویلا قبا از شروع هرکاری گرفتن تمام مجوز های مربوطه بسیار مهم است آماده کردن زمین برای ساخت اولین اقدام تجهیز کردن کارگاه است و اینکه پیمانکاران ملزم به رعایت اقدامات ایمنی مطابق با قانون اداره کار و تامین اجتماعی و همچنین مبحث ۱۲ مقررات ملی است کارفرما ملزم به بیمه کردن کارگاه و اسخاص ثالث است شروع عملیات ساخت ویلا ساخت و طراحی ویلا می تواند متشکل از آجر و یا بلوک و یا استفاده از سازه فلزی و بتنی و یا حتی چوبی انجام شود کلیه مراحل ساخت عبارت است از فونداسیون و اجرای اسکلت و سفت کاری و نازک کاری و نماسازی و محوطه سازی است شرکت آتیس سازه به علت اینکه کارشناس فضای سبز دارد زیباترین منظره را برای شما خلق می کند طراحی ویلا در نظر داشته باشید که بسیار اهمیت دارد و چون در معرض دید است و امروزه طراحی بسیار اهمیت دارد و توجه داشته باشید که هر چقدر دکوراسیون داخلی اهمیت دارد طراحی نیز اهمیت دارد و بسیار مهم است گام آخر با تمام شدن مراحل ساخت ویلا زمان انعقاد قرار داد با نیروهای خدمات نگهداری فضای سبز آبنما و استخر می باشد شرکت آتیس سازه مفتخر است که کلیه خدمات نگهداری نگهداری و زیبا سازی را با کمترین هزینه انجام دهد

پیدا کردن سایت مناسب

یکی از چالش هایی که در این راه وجود دارد پیدا کردن شرکتی است که کار طراحی را انجام دهد بنابراین نگران نباشید شرکت آتیس سازه با طراحانی حرفه ای و متخصص آماده مشاوره و همکاری با شما هستند.

مدیریت و منابع مالی

ساخت و طراحی ویلا توسط افراد و به صورت شخصی هزینه بالایی دارد و در صورتی که با شرکت هزینه ساخت و در کمترین زمان تحویل می دهد.

پیدا کردن طراح و متخصص

با وجود شرکت های زیادی که وجود دارد تعداد کمی از شرکت ها توانایی انجام همزمان مشاوره و ساخت و طراحی ویلا را دارند.

پیدا کردن این شرکت ها سخت و نیاز به جستجو دارد

پس از پیدا کردن این شرکت ها مسئله ای که بسیار مهم است اعتماد به آن شرکت است.

شرکت آتیس سازه با تجربه و مدیریت قوی و داشتن تیم حرفه ای و با دانش بهترین گزینه برای سپردن صفر تا صد ویلای شما است.

طراحی-ویلا-در-دماوند

در ارتباط بودن با طراح

مسئله اصلی در طراحی ویلا تعامل کارفرما با شرکت آتیس سازه است.

روال کار به این شکا است که کارفرمای محترم ایده های خود را با طراحان شرکت آتیس سازه در میان گذاشته و بعد از رسیدن به ایده پخته در کمترین زمان طراحی ارائه شده و در صورت نیاز کارفرما اصلاحات اعمال شده و در نهایت طراحی انجام می شود.

مهمترین مسیر برای ساخت

کارفرمایانی که اولین تجربه را برای ساخت ویلا دارند ترجیح می دهند که ساخت ویلا را به یک شرکت  بدهند و دغدغه کمتری داشته باشند و همین موضوع باعث سو استفاده شرکت های نو پا بوده و کار بی کیفیت تحویل کارفرما می دهند.

پیشنهاد ما به شما اعتماد و تعامل با شرکت آتیس سازه می باشد.

مجوز ساخت و بستن قرار داد اجرای ویلا

قبا از شروع هرکاری گرفتن تمام مجوز های مربوطه بسیار مهم است.

آماده کردن زمین برای ساخت

اولین اقدام تجهیز کردن کارگاه است و اینکه پیمانکاران ملزم به رعایت اقدامات ایمنی مطابق با قانون اداره کار و تامین اجتماعی و همچنین مبحث ۱۲ مقررات ملی است.

کارفرما ملزم به بیمه کردن کارگاه و اسخاص ثالث است.

شروع عملیات ساخت ویلا

ساخت و طراحی ویلا می تواند متشکل از آجر و یا بلوک و یا استفاده از سازه فلزی و بتنی و یا حتی چوبی انجام شود.

کلیه مراحل ساخت عبارت است از فونداسیون و اجرای اسکلت و سفت کاری و نازک کاری و نماسازی و محوطه سازی است.

شرکت آتیس سازه به علت اینکه کارشناس فضای سبز دارد زیباترین منظره را برای شما خلق می کند..

طراحی ویلا در دماوند بسیار اهمیت دارد چون در معرض دید است و امروزه طراحی بسیار اهمیت دارد و توجه داشته باشید که هر چقدر دکوراسیون داخلی اهمیت دارد طراحی نیز اهمیت دارد و بسیار مهم است.

گروه مهندسی آتیس سازه

گروه مهندسی آتیس سازه با استفاده از شیوه های نوین در طراحی و اجرای منزل، طراحی ساخت ویلا و بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون اداری آماده خدمات ر رسانی می باشد.

آتیس سازه در سال 1386 تاسیس گردیده است که  با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه های عمران، معماری و مکانیک و همچنین استفاده از کادر ماهر پدید آورنده ی بالاترین کیفیت در طراحی و اجرا می باشد.

گام آخر

با تمام شدن مراحل ساخت ویلا زمان انعقاد قرار داد با نیروهای خدمات نگهداری فضای سبز آبنما و استخر می باشد

شرکت آتیس سازه مفتخر است که کلیه خدمات نگهداری نگهداری و زیبا سازی را با کمترین هزینه انجام دهد.

021-22019546

09129725874