بازسازی منزل در شرق تهران

09129725874
بازسازی منزل در شرق تهران

بازسازی منزل در شرق تهران

بازسازی منزل امروزه بیشتر از گذشته اهمیت پیدا کرده است و ساکنین ترجیح میدهند خانه های خود را بازسازی کنند.

بازسازی منزل در شرق تهران نیز به دلیل اینکه بافت قدیمی زیادی دارد در این مناطق بازسازی منزل بسیار اجرا می شود.

بازسازی منزل علاوه برزیبایی باعث افزایش استحکام ساختمان نیز می شود و دلایل دیگر اجرای بازسازی منزل در شرق تهران نیز ایجاد تنوع و تغییرات در سبک

دکوراسیون داخلی منزل می باشد.

بعضی اتز افراد بر این باور هستند که اجرای بازسازی منزل هزینه بیهوده است در صورتی که شما هزینه ساخت و یا خرید آپارتمان را با هزینه بازسازی مقایسه

کنید متوجه می شوید که بازسازی بسیار به صرفه تر است لازم به ذکر است که در مواقعی آن هم به در خواست کارفرما ممکن است هزینه بازسازی بسیار بالا باشد.

 

بازسازی منزل در تهرانپارس

 

مراحل اجرای بازسازی منزل

  • انتخاب پیمانکار
  • تخریب
  • شروع ساخت
  • بازسازی دیوار
  • بازسازی کف
  • بازسازی آشپزخانه
  • بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
  • بازسازی پذیرایی

 

بازسازی منزل در شرق تهران

انتخاب پیمانکار

اولین قدم در اجرای بازسازی منزل در شرق تهران پیدا کردن شرکت های بازسازی است که تخصص کافی را در این زمینه دارند که شرکت آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای خیال شما را از داشتن تیم متخصص راحت میکند.

اهمیت پیمانکار خوب در به موقع تحویل دادن پروژه و همچنین کیفیت کار می باشد چرا که اصولی کار نکردن در اجرای کار بازسازی در آینده نچندان دور باعث ایجاد خسارات می شود.

تخریب

یکی از مهمترین بخش های بازسازی منزل در شرق تهران تخریب می باشد که باید زیر نظر مهندس و با رعایت کامل نکات ایمنی رعایت شود  در غیر این صورت دچار خسارات جبران ناپذیری می شوید.

تخریب در دو بخش جزئی و کلی انجام می شود و بسته به شرایط خانه انجام می شود.

توجه داشته باشید که قبل از اجرای تخریب باید نسبت به گرفتن مجوز های مربوطه اقدام کنید.

شروع ساخت

پس از اتمام مرحله تخریب به بخش ساخت بازسازی می رسیم که کارفرما باید نقطه ضعف های خانه را به مهندسین و متخصصین در میان بگذارد و طبق آن مرحله بازسازی و نوسازی انجام می شود.

بازسازی دیوارها

در بخش دیوار ها نیز اگر استحکام کافی باشد به بخش نازک کاری میپردازیم اما اگر استحکام و مقاومت دیوار کافی نباشد باید تخریب انجام شود.

بازسازی آشپزخانه

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم در بازسازی منزل در شرق تهران بازسازی آشپزخانه می باشد که به قول معماران قلب خانه می باشد و برای خانم های خانه دار آۀشپزخانه بسیار اهمیت دارد.

امروزه آشپزخانه تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل دارد.

در اجرای بازسازی آشپزخانه اول باید زیر ساخت آن را بررسی کنیم چرا که عایق کاری زیر آن بسیار اهمیت دارد و باید بررسی و در صورت نیاز نوسازی شود و سپس به بازسازی و نوسازی سایر بخش ها بپردازیم.

تعویض کابینت یکی از فاکتور های مهم در اجرای بازسازی منزل است و پس از آن تعویض کاشی و سرامیک که باید طبق رنگبندی کف باشد.

بازسازی منزل در شرق تهران

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

یکی دیگر از بخش های مهم در بازسازی منزل در شرق تهران بازسازی سرویس بهداشتی و حمام است که این بخش نیز مثل آشپزخانه باید عایق کاری کف و دیوار ها نوسازی شود و سپس به تعویض کاشی و سرامیک آن بپردازیو و نیز شیرآلات و تاسیسات آن از اهمیت بالایی دارد.

امروزه حمام شیشه ای بسیار طرفدار دارد و در بسیار از خانه ها اجرا شده است.

بازسازی منزل در شرق تهران

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران گروه مهندسی آتیس سازه با شماره های زیر در تماس باشید.

021-88246730

021-88246731

021-88246732

021-88246733