اجرای کناف در تهران

09129725874

با پیشرفت کردن علم در صتعت ساختمان دیگر از مصالح ساختماتنی سنتی استفاده نمی شود و اغلب از مصالح جدید و نوین استفاده می شود.

اجرای کناف در تهران در سال 1378 کناف به اسم سیستم ساخت و ساز خشک توزیع شد.

کناف در واقع صفحه های روکش دار کچی است که در بخش های مختلف مانند دیوار های جدا کننده، سقف های کاذب و دیوار های پوششی استفاده می شود.

اجرای کناف در تهران امروزه بسیار اجرا می شود و بسیار پر طرفدار است.

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن بیش از یک دهه تجربه آماده خدمات رسانی می باشد.

اجرای-کناف-در-تهران

اجرای کناف در تهران

استفاده از کناف مزیت های بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

  • سبک بودن کناف یکی از مهمترین  مزیت های آن است که باعقث کاهش بار ساختمان می شود.
  • کناف حدود 10 تا 15 برابر نسبت به مصالح سنتی سبکتر می باشد .
  • سبک بودن کناف باعث می شود که مقاومت ساختمان در برابر زلزله بسیار بالا رود و اگر ساختمان تخریب شود خطرات جانی کمتری دارد.
  • یکی دیگر از مزیت های مهم اجرای کناف در تهران انعطاف پذیر بودن کناف است که با سادگی به زیر سازهای فلزی و همچنین پروفیلی متصل می شود که این مورد نیز باعث می شود ساختمان در برابر زلزله مقاوم باشد.
  • مزیت مهم درگر کناف نیز سرعت اجرای آن است چرا که شما در اجرای مصالح ساختمانی باید مدتی را برای خشک شدن آن سپری می کردید در صورتی که در اجرای کناف در تهران شما می توانید بلافاصه پس از نصب آن را رنگ کنید.
  • کناف یک عایق بسیار عالی است که مخصوص آپارتمان ها می باشد چرا که عایق صدا و حرارت است.

اجرای-کناف-در-تهران

کناف یا همان Drywall  از اجرای مختلفی تشکیل شده است که برای اجرای آن علاوه بر متریال و مصالح مورد نیاز اهتیاج به چند ابزار می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

شایان به ذکر است که سقف کاذب کناف در دو نوع تایلی و یکپارچه وجود دارد که در ادامه در مورد هر دو خواهیم پرداخت.

سقف تایلی سقف هایی هستند که از چند سری صفحات کوچکتر ساخته شده است که  محرک هستند و در زمان هایی که نیاز به تعمیرات و یا تغییرات است می توانیم با برداشتن هر کدام دسترسی داشته باشیم .

سقف های یکپارچه اما فرق دارد به نوعی که در این بخش سقف پابت بوده و قادر به جاتبه جابب نیست و به صورت یکپارچه ساخته شده و نصب می شود.چ

ساختار اجرای کناف در تهران

 

شاسی کشی یا همان زیر سازی

برای شاسی کشی اجرای کناف در  تهران از اتصالات فلزی و گالوانیزه استفاده می شود و مهم ترین قطعات در زیر سازی اجرای کناف در تهران سازه های اتصال مانند و f47، رول بوت، انواع آویز ها و کلیپس ها می باشند.

لایه پوشاننده ی زیر سازی

در اجرای  کناف در تهران بخش از لایه های  زیر سازی به سمت زمین هستند و قابلا روییت هستند که با استفاده از مصالح سازنده مانند بتونه های درزگیر، بتونه های ماستیکح و  رنگ های پوشاننده پیچ های اتصال و توری های تیپ لایه های رویت شده را می پوشانند.

 

چهار شکل اجرای کناف در تهران

کناف کاری با دیوار کاذب جدا کننده

امروزه برای جدا سازی فضاهای داخل ساختمان از دیوار کاذب جدا کننده استفاده می شود که شامل فاب های فولادی سبک می باشد و این نوع کناف به صورت پیش ساخته و به شکل های U و C انجام می شود.

این نوع کناف به این گونه است که صفحات روکش دار گچی در چند لایه توسط پیچ های مخصوص در محل نصب می شود.

پس از اینکه کناف بر روی قاب های فولادی نصب شد کلیه درز های آن توسط نوار بتونه کاری می شودو بعد از آماده سازی این سبک می توان کاشی کاری و یا رنگ آمیزی و کاغذ دیواری را شروع کرد.

اجرای کناف در تهران

کناف کاری دیوار کاذب پوششی

این نوع کناف معمولا در بازسازی خانه های قدیمی اجرا می شود و دلیلذ آن این است که با کناف دیوار پوششی می توان کلیه دیوار های قدیمی را ترمیم کرد.

این نوع کناف ها در دو دسته با سازه و بدون سازه اجرا می شوند.

در دسته بدون سازه به این صورت است که یک لایه گچ از پیش آماده شده با استفاده از خمیر مخصوص به نام پرلفیکس نام د ارد به طور مستقیم به دیوار متصل میکنند.

برای بازسازی بعد از اینکه دیوار ها را بر روی دیوار های قدیمی نصب کردیم فرآیند درز گیری آغاز می شود که همان طور که گفته شد به صورت نواری توسط بتونه های مخصوص انجام می شود.

بعد از اتمام آن عملیات کاشی کاری و رنگ آمیزی و یا کاغذ دیواری انجام می شود.

سقف کاذب کناف مشبک

برای اجرای سقف کناف مشبک باید از تایل های پوشالی و گچی استفاده کنیم.

این تایل ها توسط آویز های مخصوص به سقف متصل می شوند.

برای شروع آویز ها به شکل زیر سازی به سقف متصل شده و بر روی سقف قرار میگیرد.

این نوع کناف کاری از ساده ترین و کاربردی ترین کارهای کناف می باشد.

یکی از مزیت های آن قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد و برای اینکه بتوانید به تاسیسات الکتریکی دسترسی داتهش باشید میتوانید یکی از آنها را بردارید.

اجرای کناف در تهران

گروه مهندسی آتیس سازه

گروه مهندسی آتیس سازه با سابقه بسیار بالا و انجام پروژه های مختلف در امور دکوراسیون داخلی و خارجی خانه، مراکز تجاری و طراحی و اجرای کابینت در تهران و اجرای تمام مراحل بازسازی پروژه های ساختمانی فعالیت درخشانی دارد.

برای اینکه سبک دلخواه خود را در طراحی دکوراسیون داشته باشید، می توانید  از طریق لینک زیر با آتیس سازه در ارتباط باشید.

با آتیس سازه سبک دکوراسیوان خود را داشته باشید.

آتیس سازه متخصص در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و بازسازی منزل

گروه مهندسی آتیس سازه با استفاده از شیوه های نوین در طراحی و اجرای منزل، طراحی ساخت ویلا و بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی منزل و دکوراسیون اداری و طراحی و اجرای کابینت در تهران آماده خدمات ر رسانی می باشد.

آتیس سازه در سال 1386 تاسیس گردیده است که  با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه های عمران، معماری و مکانیک و همچنین استفاده از کادر ماهر پدید آورنده ی بالاترین کیفیت در طراحی و اجرا می باشد.

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن معماران و طراحان با تجربه و متخصص آماده خدمات رسانی می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران گروه مهندسی آتیس سازه با شماره تماس های ذیل تماس بگیرید.

021-22019546

021-22875936