مقالات

اجرای ساخت ویلا در کردان

اجرای ساخت ویلا در کردان

اجرای ساخت ویلا در کردان نیز از خدمات مهم آتیس سازه می باشد که سعی در گسترش کار خود در مناطق لواسان، فشم، کردان و دماوند را دارد.

همانطور که میدانید امروزه ساخت ویلا و بودن در طبیعت از اولویت افراد جامعه می باشد که پس از سپری کردن هفته خود سعی در استراحت و  ایجاد آرامش دارند و داشتن ویلا  و بودن در کنار خانواده میتواند حس بسیار لذت بخشی داشته باشد.

از بخش های مهم دیگر ساخت استخر در کردان  است که اغلب در ویلا ها وجود دارد و یکی از آیتم های اصلی ویلا است.

گروه مهندسی آتیس سازه با بهترین تجهیزات و اجرای بهترین متریال در کنار اجرای به روز ترین شیوه های ویلا سازی مدرن و غیره اماده خدمات رسانی می باشد.

 

اجرای ساخت ویلا در کردان_آتیس سازه

اجرای ساخت ویلا در کردان

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن مهندسان با تجربه و داشتن بیش از یک دهه سابقه درخشان در ساخت و طراحی ویلا آماده خدمات رسانی می باشد.

برای ساخت ویلا باید در ابتدا ذطرح مناسب را در اختیار داشته باشید و همچنین باید مراحل ساخت ویلا در کردان طبق برنامه ریزی پیش برود.

توجه داشته باشید که در زمان گودبرداری از گچ و سیمان استفاده کنید چرا که استحکام و دقت کار شما را بالا می برد.

پس از گودبرداری نیاز است که کف کارگاه تمیز و یک دست شود به همین دلیل از بتن مگر استفاده می شود که کف یک دست و تمیز باشد و سپش طبق نقشه فونداسیون اجرا می شود.

فونداسیون نیز طبق نقشه طراح سازه اجرا می شود و پس از اینکه آراماتوربندی فونداسیون انجام شد قالبندی فونداسیون انجام می شود و پس از آن بتن ریزی انجام می شود.

اجرای-ساخت-ویلا-در-کردان

به دلیل اینکه کردان در نزدیکی تهران قرار دارد و از طبیعت بسیار خوبی برخوردار است اغلب عموم ساکن تهران و کرج ترجیح می دهند در این منطقه ویلا سازی کنند.

به همین دلیل قیمت زمین و ویلا در کردان افزایش چشمگیری پیدا کرده است.

آتیس سازه

گروه مهندسی آتیس سازه کار خود را در سال 1386 آغاز کرده و در این مدرت با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه های معماری، عمران و همچنین استفاده از کادر ماهر پدید آوردنده ی بالاترین کیفیت در طراحی و اجرا می باشد.

به دلیل تقاضای بسیار زیاد در سراسر کشور گروه مهندسی آتیس سازه سعی دارد خدمات خود را در تمام نقاط تهران و شهرستانها گسترش دهد و شما می توانید برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران آتیس سازه با مراجعه به سایت و یا تماس در ارتباط باشید.

خدمات آتیس سازه

 

بازسازی منزل

طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی

ساخت ویلا

ساخت استخر

طراحی نما

محوطه سازی ویلا

طراحی و اجرای انواع کابینت

نقاشی دکوراتیو

ساخت ویلا در کردان

 

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم قوی و متخصص آماده ارائه خدمات در تهران وشهرستانها می باشد.

گروه مهندسی آتیس سازه متخصص در اجرای بازسازی منزل و دکوراسیون داخلی می باشد.

برای ارتباط با مشاوران و کارنشاسان با شماره تماس 02122019546 در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.