جستجو
Close this search box.

بازسازی منزل در محمودیه

فهرست مطالب

محمودیه

محله ای اعیان نشین در شمال شهر تهران می باشد که از قسمت شمال آن به محله زعفرانیه و از جنوب ان به بزرگراه چمران و از شرق با خیابان ولیعصر و از غرب نیز با سعادت آباد محدود می شود .

محمودیه جزو مناطق لوکس تهران است و بازسازی منزل در محمودیه بسیار اجرا می شود و محبوبیت دارد.

این محله به تجریش نردیک بوده و در ارتفاع 1600 متری اط سطح دریا قرار دارد.

بازسازی منزل در محمودیه به دلیل هزینه ی ساخت و نیز گرانقیمت بودن این محله بسیار اجرا می شود.

محمودیه یکی از ثروتمند ترین محله های تهران می باشد که بسیاری از رجال و ثروتمندان تهران در آن ساکن هستند.

قابل ذکر است که محله محمودیه از اولین مناطق شمیران بوده است و از دهه 50 میلادی افراد ثروتمند و با نفوذ این محله را برای زندگی انتخاب کردند.

بازسازی منزل در محمودیه به دلیل به صرفه بودن آن بسیار مورد توجه ساکنین این محله قرار گرفته است.

در این محله خانه با زمین های بسیار بزرگ و باغ های وسیع وجود دارد.

جالب است بدانید که این محله دارای زرق و برق نیست و اکثرا کسانی که به دور از خودنمایی ثروت خود بوده اند به این محله آمده اند.

بازسازی منزل در محمودیه

بازسازی منزل در محمودیه  به چند دلیل اجرا می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت و آن را بررسی خواهیم کرد.

بسیاری از افراد برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی تصمیم به بازسازی منزل خود میگیرند .

بعضی افراد نیز به دلیل قدیمی بودن خانه و فرسودگی تصمیم به بازسازی میگرند .

به دلیل گرانقیمت بودن این محله بازسازی منزل در محمودیه بسیار اجرا می شود.

به این نتیجه می رسیم که در کل بازسازی منزل هم به زیبایی خانه کمک میکند و هم افزایش مقاومت خانه که بسیار اهمیت دارد.

طبیعی است که پس از گذشت چند سال از ساخت یک خانه متریال مصرفی و نیز تاسیسات و لوله کشی و علیق کاری خانه دچار فرسودگی شود .

یکی دیگر از ویژگی های بازسازی منزل به صرفه بودن آن می باشد که نسبت به ساخت و ساز و یا خرید آپارتمان بسیار اختلاف قیمت دارد.

بازسازی منزل در محمودیه نیز به دلیل اعیان نشین بودن و لوکس بودن این محله بسیار اهمیت دارد که خانه ها بسیار زیبا باشند و به دلیل قدیمی بودن این

محله و داشتن خانه های ویلایی قدیمی ساز و باغ ویلا بازسازی منزل در این محله بسیار مورد توجه ساکنین قرار گرفته است.

 

بازسازی  در الهیه

بازسازی منزل در محمودیه

 

تماس باما

 

مراحل بازسازی منزل

در اجرای بازسازی منزل  در محمودیه هیچ فرقی بین خانه و یا آپارتمان بودن و یا خانه ویلایی وجود ندارد و باید مراحل بازسازی انجام شود.

 • انتخاب نوع بازسازی منزل
 • انتخاب کردن پیمانکار متعهد و معتبر
 • برآورد هزینه بازسازی
 • طراحی
 • مجوز
 • تخریب
 • شروع عملیات بازسازی منزل
 • تایید نهایی

 

انتخاب نوع بازسازی

نوع بازسازی در اجرای آن بسیار مهم است به عنوان مثال بازسازی خانه شما فقط نیاز به بازسازی ظاهری دارد و یا نیاز به بازسازی زیر ساختی نیز دارد به همین دلیل باید قبل از اجرای عملیات بازسازی منزل آن را بررسی و نسبت به آن اقدام به بازسازی کنیم.

انتخاب پیمانکار متعهد و معتبر

می توان با جستجو در اینترنت پیمانکار خوب را پیدا کرد و علت پیداکردن پیمانکار خوب در به موقع تحویل دادن کار و نیز کیفیتی که ارائه می دهد و اجرای کار با طراحی یکسان است که در کار بسیار اهمیت دارد و باید به این گونه باشد که  با بهترین کیفیت کار به کارفرما تحویل داده شود.

برآورد هزینه

یکی از سوال هایی که کارفرما از پیمانکار دارد هزینه بازسازی منزل است چرا که هزینه بازسازی منزی برای کارفرما اهمیت دارد و جدا از اهمیت پیمانکار باید بودجه کارفرما در بازسازی منزل را بداند تا بتواند نسبت به بودجه بندی کارفرما برنامه ریزی خود را انجام دهد پس یکی از بخش های مهم می باشد

یکی دیگر از بخش هایی که باید گفت تغییرات قیمت می باشد که باعث می شود قیمت دقیق بازسازی امکان ناپذیر شود بنابراین کارفرما و پیمانکار باید انعطاف بیشتری داشته باشند.

طراحی

بعد از مشخص شدن هدف از بازسازی باید کارفرما سلیقه و ایده هایی که در ذهن خود دارد را به طراح منتقل کند تا طراح بتواند ایده های کارفرما را پیاده کند و قابل ذکر است که اگر بازسازی منجر به تغییر کاربری شود باید طرح به تایید مراجع ذی صلاح برسد و در طراحی کارفرما می تواند چند تغییر البته باید قبل از آن به توافق برسید که چند تغییر امکان پذیر است که در دو طرح دو بعدی و سه بعدی به شما ارئه می شود که بهتر متوجه تغییرات شوید

 

 

دکوراسیون داخلی در سعادت آباد

 

بازسازی منزل در محمودیه

 

مجوز

یکی از بخش های مهم در بازسازی منزل در محمودیه گرفتن مجوز است که باید قبل از اجرای عملیات بازسازی اقدام شود.

قابل ذکر است که نیاز به گرفتن و یا نگرفتن مجوز نسبت به شدت بازسازی است که در ادامه به عملیاتی که نیاز به مجوز دارد را بررسی می کنیم :

 • تغییر کاربری بخش های مختلف خانه
 • تخریب دیوار و تیغه های داخلی ساختمان که بار ساختمان روی آن می باشد
 • جابه جا کردن راه پله
 • جابه جایی دیوار پارکینگ در صورتی که جای پارکینگ از بین برود
 • جابه جا کردن بخش هایی از ساختمان که طبق قوانین شهرسازی ممنوع است

تخریب

یکی از مهمترین بخش های بازسازی منزل بخش تخریب می باشد که باید با رعایت تمام نکات ایمنی و همچنین طبق اصول و زیر نظر مهندس ناظر اجرا شود و قبل از تخریب باید تمام لوله های آب و گاز و نیز سیم کشی برق قطع شود .

شروع عملیات بازسازی منزل در محمودیه

پس از تخریب و جمع کردن نخاله  بازسازی  اقدام به بازسازی در بخش هایی که اولویت در بازسازی منزل می باشد

آشپزخانه یکی از بخش های مهم در بازسازی منزل است که باید هم از نظر ظاهری و همچنین زیر ساخت به آن رسیدیگی کرد و یکی دیگر از دلایل دیگر اینکه خانم های خانه دار بسیار به آشپزخانه اهمیت می دهند و امروزه آشپزخانه بسیار به زیبایی آشپزخانه کمک می کند

در بازسازی آشپزخانه نیز باید ابتدا عایق کاری کف و نیز لوله کشی آن نوسازی شود و همچجنین شرآلات و ظرفشویی باید تعویض شود و سپس به تعویض کابینت و نیز تعویض کف آن و استفاده از پارکت و یا سرامیک

بخش دیگر بازسازی منزل که اهمیت دارد بازسازی سرویس بهداشتی و حمام می باشد که اهمیت دارد و باید عایق کاری کف و دیوار ان نوسازی شود و نیز باید لوله کشی آب گرم و سرد آن نیز نوسازی شود و همچنین باید شیرآلات تعویض و نوسازی شود

بخش دیگر بازسازی اتاق خواب از که از اهمیت بالایی برخودرار است چرا که محل استراحت افراد است و باید به دقت طراحی و اجرا شود و طبق سلیقه شخص باشد تا در آن احساس راحتی و آرامش کند و در اتاق های لوکس از اتاق مستر یعنی استفاده از سرویس بهداشتی و حمام مجزا استاده می شود و همچنین کمد دیواری بزرگ بسیار اهمیت دارد

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد

با تماس با شماره های زیر می توانید با کارشناسان گروه مهندسی آتیس سازه در ارتباط باشید :

021-88246730

021-88246731

021-88246732

021-88246733