جستجو
Close this search box.

دکوراسیون داخلی تهرانپارس

فهرست مطالب

دکوراسیون داخلی تهرانپارس

دکوراسیون داخلی تهرانپارس

در گذشته تغییرات دکوراسیون داخلی تهرانپارس، بازسازی و نوسازی خانه ملاک نبود اما امروزه بسیار اهمیت پیدا کرده است .

تغییر و نوسازی محل زندگی کیفیت زندگی را بالا می برد و بسیاری از افراد از محیط افراد خود انرژی مثبت میگرند.

محله تهرانپارس نیز جزو مناطق قدیمی در شرق تهران می باشد که دارای بافت قدیمی و فرسوده است .

دکوراسیون داخلی تهرانپارس نیز به دلیل داشتن بافت قدیمی بسیار اجرا می شود.

سبک دکوراسیون داخلی در اجرای دکوراسیون داخلی تهرانپارس اغلب نئو کلاسیک و مدرن می باشد.

محله تهرانپارس به دلیل قرار گیری در نزدیکی بوستان لویزان و سرخه حصار از اب و هوای مطبوعی برخوردار است.

محله تهرانپارس به دلیل داشتن تعداد بسیار زیاد فست فود و رستوران و مراکز تجاری فراوانی که دارد قطب گردشگری شرق تهران محسوب می شود.

 

مقالات دیگر : دکوراسیون داخلی در لواسان

دکوراسیون داخلی تهرانپارس

 

مراحل اجرای دکوراسیون داخلی

در اولین اقدام برای اجرای دکوراسیون داخلی تهرانپارس باید شرکت معتبر و متعهد را انتخاب کنید چرا که  کیفیت کار و زمان تحویل دادن کار نیز اهمیت بالایی دارد .

پیمانکار باید طبق قرار داد کار را تحویل بدهد.

قدم بعدی پس از توافق بین کارفرما و پیمانکار بازدید مجدد و بررسی فضا و متراژ خانه و نیز نوع متریال مصرفی و نوع سبک دکوراسیون داخلی می باشد.

انتخاب سبک دکوراسیون داخلی نیز از بخش های مهم می باشد که باید قبل از هر اقدامی به انتخاب آن بپردازیم چرا که تمام مراحل دکوراسیون داخلی طبق سبک دکوراسیون داخلی پیش می رود.

برآورد هزینه نیز یکی از بخش هایی است که بسیار اهمیت دارد و به نوعی اولین سوال کارفرما ازپیمانکار می باشد که باید برآورد هزینه را طبق سبک دکوراسیون داخلی و متریالی که توافق شده و متراز خانه اعلام کرد که این برآورد هزینه دقیق نیست و علت آن تغییر لحظه ای قیمت متریال می باشد به همین دلیل امکان اعلام قیمت ثابت و دقیق نیست.

بخش بعدی پس از برآورد هزینه ارئه طرح دو بعدی می باشد که کارفرما باید ایده و سلیقه خود را به طراح منتقل کند تا طراح بتواند طبق سلیقه و ایده های او و همچنین تجربه خود طراحی دو بعدی را انجام دهد و پس از انجام طراحی به کارفرمای محترم نشان داده خواهد شد که میتواند کارفرما تغییرات مد نظر خود را د راین بخش اعمال کند.

دکوراسیون-داخلی-تهرانپارس-

پس از تایید طراحی دو بعدی نیز به بخش ارائه طراحی سه بعدی می رسیم که در این بخش طبق طراحی صورت گرفته اجرا می شود و ویژگی های طراحی سه بعدی نیز مشخص شدن نوع متریال و سبک دکوراسیون داخلی است.

تخریب از بخش های بسیار مهم در اجرای دکوراسیون داخلی تهرانپارس است که باید اصولی و با دقت انجام شود.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه امروزه بیشتر از قبل بسیار مهم شده است چرا که بسیار موثر در دکوراسیون داخلی بخش های خانه  می باشد.

البته اگر طبق برنامه نیاز به اجرای تخریب باشد چون ممکن است خانه نیاز به تخریب و بازسازی نداشته باشد.

توجه داشته باشید که در اجرای دکوراسیون داخلی تهرانپارس باید طبق قوانین هر سبکی پیش رفت تا به ایده ال های ان سبک برسیم.

به عنوان مثال سبک مدرن به دور از لوازم اضافی می باشد و در سبک مدرن از لوازم استیل و براق بسیار استفاده می شود و معمولا این سبک در خانه های متراژ پایین اغلب اجرا می شود.

در سبک دکوراسیون نئو کلاسیک اما تفاوت است و این سبک تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک می باشد.

تفاوت طراحی داخلی و طراحی دکوراسیون داخلی

اکثرا بر این باور هستند که طراحی دکوراسیون داخلی با طراحی داخلی یکسان است در صورتی این دو حرفه کاملا متفاوت نسبت به هم هستند .

در طراحی دکوراسیون  داخلی اولویت زیبایی شناختی است و در طراحی دکوراسیون داخلی مانند طراحی داخلی نیاز به داشتن مهارت آکادمی نیست.

در دکوراسیون داخلی تهرانپارس هدف جانمایی و برنامه ریزی کردن بخش های عایق کاری ف کفپوش ها و درب و پنجره و نیز ورودی خانه می باشد.

به طور کلی می توان گفت که طراحی دکوراسیون داخلی وظیفه چیدمان و همچنین ایجاد فضایی که در آن هارمونی و یکدستی و ست بودن و ایجاد فضای مناسب در خانه است می باشد.

در دکوراسیون داخلی تهرانپارس افراد با صنایع مختلف مانند صنایع مبلمان و فرش و طراحان دوخت پرده کار دارند اما در طراحی داخلی با مهندس ناظر و مدیر پروژه و کنترل پروژه کار دارد.

عامل مهم در طراحی داخلی اتاق خواب

  • اتاق خواب باید طبق استفاده ای که می شود آرایش شود
  • توجه داشته باشید که اجزایی که در اتاق خواب استفاده می شود باید طبق سلیقه فرد باشد و باعث شور و اشتیاق و شادابی فرد شود و باعث بی حوصلگی فرد نشود
  • هارمونی و یکدست بودن در اجزای اشیاء اتاق خواب فرد از عوامل مهم در طراحی داخلی است

طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر و علم برای ارتقای فضای داخلی ساختمان برای محیط بهتر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده میکنند.

طراحی داخلی باعث کارایی بیشتر خانه می شود.

قابل ذکر است که دکوراسیون داخلی تهرانپارس برای شکل گیری و هماهنگ کردن ویژگی های زیبایی ساختمان از داخل برای تامین شدن نیاز های مهم می باشد.

با افزایش جمعیت و این که زندگی به سمت مدرن شدن پیش می رود و برای تامیت مسکن کافی برای تمامی جمعیت مجبور می شویم که به ساخت آپارتمان های مسکونی با تراکم بالا پیش برویم.

این عمل باعث می شود که متراژ خانه ها کم شود و به همین علت استفاده بهینه از فضا هر روز بیشتر از دیروز اهمیت پیدا کرده است .

توجه داشته باشید که هزینه مشاوره دکوراسیون داخلی بسیار متغیر است و به طور کلی همانطور که میدانید قیمت طراحی داخلی در سال 1401 با مقایسه قیمت طراحی داخلی در سال 1402 بسیار متفاوت است که هر سال دولت هزینه مشخصی را اعلام میکند.

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای آماده خدمات رسانی به شما عزیزان منی باشد.

برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران گروه مهندسی آتیس سازه با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-88246730

021-88246731

021-88246732

021-88246733