سایت طراحی داخلی در تهران

09129725874
سایت طراحی داخلی در تهران

سایت طراحی داخلی در تهران به دلیل اینکه امروزه افراد به دنبال طراح و دیزانر هستند بسیار اهمیت پیدا کرده است.

گروه مهندسی آتیس سازه در نظر دارد که در سایت طراحی داخلی در تهران رتبه بسیار خوبی را داشته باشد.

هر خانه ای دارای معماری و فرم های متفاوتی است و از جمله این فرم ها می توان برای معماری یک سالن پذیرایی و اتاق نشیمن به آن اشاره کرد، سالن های ال شکل، سالن های مربعی و سالن های مستطیلی هستند.

این فرم های متفوت در معماری یک خانه ، نیاز به چیدمان و دکوراسیون سالن نشیمن متفاوتی داشته و باید متناسب با فرمی که دارند طراحی شوند.

اگر مبلمان و چیدمانی که برای طراحی داخلی محیط زندگی خود در نظر می گیرید متناسب با فرم معماری خانه باشند، به فضای بسیار کاربردی تر و راحت تری دست پیدا خواهید کرد.

همانطور که می دانید اصلی ترین مکان خانه اتاق نشیمن می باشد که باید به گونه ای باشد که بتواند تمام نیاز های ما را برطرف کند .

علاوه بر این باید سبک و طراحی اتاق نشیمن با علایق و سلیقه ما همخوانی داشته باشد.

یعنی اتاق نشیمن ایده آل علاوه بر کاربردی بودن باید به گونه ای باشد که آن را دوست داشته باشیم و در آن احساس راحتی کرده و در آن جا لذت ببریم.

طراحان گروه مهندسی آتیس سازه برای اینکه بتوانند یک اتاق نشیمن را به زیبایی دکوراسیون داخلی کنند سبکی متناسب با افراد حاضر در خانه در نظر گرفته و به کار می برند.

گروه آتیس سازه سعی دارد که سایت طراحی داخلی در تهران را جهت گسترش کار را داشته باشد.

سایت طراحی داخلی در تهران

سایت طراحی داخلی در تهران

تغییرات دکوراسیون منزل، بازسازی منزل، طراحی داخلی در گذشته مانند امروز اهمیت نداشت اما این روزها به دلیل تاثیر در زندگی و همچنین آرامش و بالا رفتن کیفیت زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است.

سایت طراحی داخلی در تهران نیز به این جهت بسیار برای ساکنین این منطقه اهمیت دارد که این منطقه جزو مناطق لوکس و گران قیمت تهران محسوب می شود.

در این مقاله  گروه مهندسی آتیس سازه را همراهی کنید تا در مورد نحوه ی اجرای سایت طراحی داخلی در تهران خواهیم پرداخت.

یکی از نکات مهم در اجرای دکوراسیون داخلی انتخاب در سبک دکوراسیون داخلی است.

سبک نئو کلاسیک، کلاسیک و مدرن جزو سبک های پر طرفدار می باشد که در اجرای دکوراسیون داخلی در تهران بسیار محبوبیت دارد.

توجه داشته باشید که اجرای دکوراسیون داخلی کار بسیار تخصصی است و باید افراد متخصص آن را انجام دهند.

سایت طراحی داخلی در تهران

 دکوراسیون داخلی در تهران

به طور کلی چند مرحله تقسیم می شود.

  • انتخاب شرکت معتبر و متعهد
  • بازدید و برداشت کارشناسان آتیس سازه
  • تعیین سبک دکوراسیون داخلی
  • بررسی و برآورد هزینه
  • طراحی دو بعدی
  • طراحی سه بعدی
  • شروع اجرای دکوراسیون داخلی

زمانی که زمین، دیوار، کفپوش، طراحی سقف، مبلمان و اکسسور ها، بافت ها، رنگ ها، فرم ها و سایر جزئیات را در نظر بگیرید متوجه خواهید شد که سالن

پذیرایی مهم ترین مکان عمومی هر خانه ای به شمار می رود که مجلل ترین و لوکس ترین عناصر دکوراتیو در آن قرار داده می شوند.

البته ممکن است که بخواهید با نگاهی مینیمال و ساده در سالن پذیرایی تفاوت ایجاد کنید.برای این منظور می توانید از سبک های متفاوت در طراحی سالن پذیرایی استفاده کرده و نتیجه ای چشم نواز به دست بیاورید.برای چیدمان سالن پذیرایی نیازی نیست که حتما از اشیاء و اکسسور های متعدد استفاده کنید.

افرادی که ترجیح می دهند از طراحی های متقارن در دکوراسیون سالن استفاده کنند اشیاء و سبک کلاسیک انتخاب مناسبی برای آن ها خواهد بود و افرادی که به دنبال ایجاد فضایی متفاوت با جزئیات و طراحی نا متقارن هستند سبک های مینیمال و مدرن که اشیاء و ترکیب بندی های نامتقارن را در آن ها بسیار کاربرد دارد

انتخاب مناسبی خواهد بود.همچنین استفاده از رنگ های طبیعی امکان ایجاد فضایی آرامش بخش در پذیرایی را آسان تر می کند.رنگ هایی مانند قهوه ای، کرم و یا بژ از جمله رنگ های طبیعی به شمار می روند.در کنار رنگ ها و بافت طبیعی که امکان ایجاد فضایی آرام را در اختیار شما قرار می دهند، در طراحی سالن با ترکیب مبلمان راحت و اشیاء و لوازم کاربردی نیز می توانید تفاوت های قابل توجهی ایجاد کنید.

سایت طراحی داخلی در تهران

ایجاد فضایی آرام با سبک مدیترانه ای

سبک مدیترانه ای سبکی است که با به کار بردن رنگ های خاکی، حاکمیت رنگ های روشن به خصوص رنگ سفید،تنالیته های آرامش بخش رنگ آبی و با اکسسور های زیبا و جزئیات دکوراتیو ایجاد می شود.

سبک مدیترانه ای که در کشور های حاشیه دریای مدیترانه مانند اسپانیا، ایتالیا، یونان و ترکیه بسیار پرکاربرد است.آب و هوای مدیترانه ای را به خانه شما می آورد.رنگ های آبی و رنگ های روشن به کار رفته در این سبک آرامش را با خود به همراه خواهند داشت.

عناصر دکوراتیو در طراحی سقف و دیوار

شاید بتوان گفت که در طراحی سالن پذیرایی، در سطوح مختلف یکی از سطوحی که بیشترین توجه به آن می شود دکوراسیون دیوار ها است.زمانی که به طراحی سقف نیز به اندازه دیوار ها توجه  شود فضایی کاملا متفاوت ایجاد خواهد شد.

اگر می خواهید فضای خانه خود را تغییر داده و بدون خرید لوازم اضافه، در طراحی سالن پذیرایی تفاوت ایجاد کنید بر روی طراحی سقف تمرکز کنید.

زمانی که میخواهید سقف اتاق را طراحی کنید باید ارتباط آن را با سایر سطوح موجود در مکان و رنگ و بافت عناصری مانند پرده ها، فرش ها، مبلمان و اکسسورهای موجود را در نظر داشته باشید.

گچ از جمله مصالحی است که به شما این امکان را میدهد تا هر فرم و طرحی را که می خواهید با استفاده از آن بر روی سقف ایجاد کنید و با یک لوستر و یا روشنایی ای که با سبک طراحی مکان هماهنگ باشد فضای سالن پذیرایی را به طور کامل تغییر دهید.

هماهنگی میان مبلمان و اکسسور ها

رنگ های طبیعی امکان ایجاد فضایی آرام و دلنشین را ساده تر میکنند. در سالنی که با تنالیته های رنگ قهوه ای طراحی شده و فضایی ساده، اما تاثیرگذار دارد هر چه بخواهید می توانید به دست  بیاورید.

هماهنگی و ترکیب رنگ قهوه ای و کرم و با استفاده از لوستری زیبا و مجلل به سبک کلاسیک مکانی را ایجاد خواهد کرد که بتوانید ساعت ها در آن زمان خود سپری کنید.

استفاده از پنجره های بزرگ

اگر سالنی با پنجره های بزرگ دارید دیگر نیازی به استفاده از اکسسور ها و مبلمان متعدد نخواهید داشت.چشم انداز پنجره می تواند به تنهایی جلوه ای زیبا به سالن پذیرایی ببخشد.

به جای استفاده از مبلمان متعدد با جزئیات و خسته کننده، با عناصر کاربردی و ساده فضایی مینیمال طراحی کرده و از فضای باز لذت ببرید.

با به کاربردن اکسسور های زیبا اما محدود و ترکیب آن با چشم انداز پنجره بدون نیاز به اشیاء متعددو به دور از شلوغی میتوانید فضایی متفاوت دست پیدا کنید.

به کار بردن رنگ های زنده و درخشان

با به کار بردن رنگ های زنده و تاثیر گذار می توان فضایی پر انرژی ایجاد کرد.اما چگونه؟

قبل از هر چیزی زمانی که می خواهید طراحی سالن پذیرایی را انجام دهید از به کار بردن روش های جسورانه نترسید.

اگر می خواهید فضایی قابل توجه داشته باشید اما از به کار بردن رنگ های جسورانه هراس دارید در نهایت به فضایی بسیار کم انرژی و خسته کننده دست پیدا خواهید کرد.

اما برای افرادی که می خواهند از این فضای خسته کننده نجات یافته و رنگ های درشخان تری را به کار ببرند برخی نکات کلیدی وجود دارد.

اگر ترجیح میدهید که در مبلمان و اکسسور ها رنگ های زنده و درخشان را به کار ببرید می توانید در دیوار ها، کفپوش ها و سایر سطوح از یک رنگ ساده استفاده کنید.

با ترکیب رنگ های درخشان و دیوار های ساده به فضایی متعادل و هماهنگ دست خواهید یافت.

اما اگر ترجیح شما استفاده از رنگ درخشان و جسورانه بر روی دیوار ها است برای مبلمان از رنگ ها و بافت های ساده استفاده کرده و فضایی متعادل ایجاد کنید تا زمانی که بتوانید تعادل میان رنگ ها را حفظ کنید و هیچ نگرانی برای به کاربردن رنگ های زنده و درخشان وجود نخواهد داشت.

سایت طراحی داخلی در تهران

دکوراسیون داخلی به سبک نئو کلاسیک

این سبک مختص افرادی است که به خانه های خود و همچنین دیزاین داخلی اهمیت بسیاری میدهند و بسیار علاقمند هستند که خانه ای مدرن و شیک داشته باشند.

توجه داشته باشید که برای اجرای سبک دکوراسیون نئو کلاسیک باید بودجه زیادی را در نظر بگیرید .

این سبک در سال 1750 در فرانسه و انگلیس آغاز شده است.

یکی از ویژگی های این سبک استفاده از گچبری، آینه می باشد.

یکی از نکاتی که باید توجه کنید این است که اجرای دکوراسیون داخلی به سبک نئو کلاسیک فضای مناسب با پنجره های بزرگ و همچنین سقف بلند نیاز دارد.

سبک نئو کلاسیک ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن است.

یکی از مهمترین بخش ها در دکوراسیون آشپزخانه طراجی و اجرای کابینت می باشد که باعث می شود آشپزخانه بسیار زیبا و شیک به نظر برسد چون کابینت بیشترین فضا را در آشپزخانه به خود اختصاص می دهد.

توجه داشته باشید که طراحی و اجرای نامناسب نمی تواند ظاهر زیبا و شیک به آشپزخانه بدهد و باید طراحی و اجرای آن اصولی انجام شود.

آشپزخانه قبل خانه محسوب می شود و زیبایی خاصی به خانه می دهد.

شما میتوانید برای مشاوره رایگان و اجرای تخصصی انواع کابینت با گروه آتیس سازه در تماس باشید.

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن تیم متخصص و حرفه ای و در اختیار داشتن بهترین مهندسان و طراحان خیال شما را از داشتن تیم متخصص و حرفه ای راحت می کند.

یکی از توانایی های گروه مهندسی آتیس سازه پیش بردن هم زمان طراحی و اجرای بازسازی منزل می باشد.

ضمانت کاری یکی از مواردی است که گروه مهندسی آتیس سازه به آن عمل می کند و این ضمانت کاری باعث ایجاد اطمینان می شود که کارفرمایان محترم خانه خود را به راحتی به این گروه بسپارند.

حرف آخر

گروه مهندسی آتیس سازه با داشتن بیش از 10 سال سابقه در خشان آماده ارائه خدمات در تهران و شهرستانها می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران گروه مهندسی آتیس سازه با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

021-22019546

021-22875936