برای افرادی که در شهرهای شلوغ و پرجمعیت نظیر تهران زندگی می کنند داشتن ویلایی برای سپری کردن تعطیلات آخر هفته یک نعمت بزرگ محسوب می شود. زندگی در آپارتمان های کوچک و کوچه و خیابان های پیچ در پیچ و شلوغ در طولانی مدت موجب افسردگی و دلزدگی از زندگی می شود. این در حالی است که گذراندن حتی یک روز در ویلای شخصی و تماشای گل و گیاه و استفاده از هوای پاک اطراف شهر می تواند نیروی رفته را به بدن بازگرداند.

در این سالها ساخت ویلا در اطراف شهرها و مکان های خوش آب و هوا بسیار دیده می شود. حتی در روستاهای دورافتاده نیز شاهد ساخت ویلا توسط برخی افراد هستیم. اما برای ساخت ویلا باید به نکاتی توجه کرد و از تیم و گروهی حرفه ای برای این کار بهره برد.

ساخت ویلا در شمال ایران

گروه فنی مهندسی آتیس سازه که از سال 1393 کار خود را آغاز کرده است با چندین و چند پروژه ساخت ویلا ، تجربه لازم و کافی را در این زمینه کسب نموده و نمونه کارهای این مجموعه بیانگر کیفیت کار آنهاست.

اگر به تازگی زمینی خریده اید و قصد احداث ویلایی در آن دارید پیشنهاد ما به شما گروه فنی مهندسی آتیس سازه است. طراحی و ساخت این ویلاها با بهترین متریال روز انجام می شود و طراحی داخلی آن چیزی کم از آپارتمان های لوکس داخل شهر ندارد. شما با خیال راحت می توانید حتی تا ماهها در ویلای خود استراحت کنید بدون اینکه احساس کم و کاستی داشته باشید.

در طراحی و ساخت ویلا تنها داخل ساختمان مهم نیست. اولین چیزی که در بدو ورود به حیاط یک ویلا مشاهده می شود زیبایی بنا و باغچه و حیاط است. طراحی حیاط ویلا باید روی اصول انجام شود تا محل قرارگیری باغچه و استخر مانع عبور افراد و پارک خودرو در حیاط نباشد.

طراحی دکوراسیون داخلی باید متناسب با ظاهر ویلا انجام شود یعنی اگر طرفدار سبک های کلاسیک هستید ظاهری کلاسیک با اثاثیه کلاسیک شما همخوانی لازم را خواهد داشت. چنانچه سبک مدرن یا مینیمال را می پسندید ظاهر ویلا نیز باید از این سبک ها طرفداری کرده و اثاثیه و لوازم داخلی ویلا نیز با سبک شما مطابقت داشته باشد.

ساخت ویلا از صفر تا صد

از صفر تا صد ساخت ویلای رویایی خود را به آتیس سازه بسپارید

گروه فنی مهندسی آتیس سازه با تیم حرفه ای خود در طراحی و اجرا از صفر تا صد پروژه ساخت ویلای شما را در نهایت کیفیت و سرعت انجام می دهد. کافیست برای ثبت سفارش و هماهنگی های لازم با کارشناسان گروه آتیس سازه تماس بگیرید. ویلای رویایی خود را از ما بخواهید .