طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

در صنعت ساخت و ساز، دکوراسیون به پوشش فضای داخلی اتاق ها اشاره دارد و به زیبایی‌ سازی فضا، مبلمان، نورپردازی و غیره مربوط می‌شود. هدف از دکوراسیون منزل این است که فضا را از نظر زیبایی شناختی و عملکردی به بهترین شکل ممکن بهینه سازی شود.

شاید طراحی دکوراسیون منزل ساده به نظر برسد، اما در حقیقت نیازمند مهارت خاصی است و باید عوامل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را هنگام چیدمان دکوراسیون در نظر بگیرید.

طراحی دکوراسیون به شما کمک می کند تا تنوع بهتری به چیدمان منزل خود بدهید و یک فضای دلنشینی را ایجاد کنید. در خانه های کوچک امروزی پیروی از اصول طراحی باعث می شود تا استفاده بهینه ای از فضا کنید و با هماهنگ سازی اجزای داخلی خانه جلوه زیباتری به منزل ببخشید.

اگر به صورت درست و معیاری طراحی دکوراسیون را انجام دهید، علاوه بر بهینه سازی فضا و زیبایی می توانید احساس شادی و آرامش بیشتری را تجربه کنید.

خدمات دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون اتاق خواب

اصول طراحی دکوراسیون اتاق خواب به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله می توان به ابعاد اتاق خواب، نوع وسایل موجود در اتاق خواب، هماهنگ سازی رنگ ها، و غیره اشاره کرد.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن

اتاق نشیمن فضایی است که افراد خانواده اوقاتی را در کنار هم به استراحت و فعالیت های تفریحی سپری می کنند. به همین دلیل از نظر ابعاد باید به اندازه ای باشد که تمام افراد به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.

طراحی دکوراسیون ناهارخوری

در طراحی دکوراسیون فضای ناهارخوری باید به نکات مهمی مانند ابعاد فضا، نورپردازی و مسیر ارتباط با سایر قسمت های منزل دقت کنید تا فضای زیبایی را به منزل خود به ارمغان آورید.

طراحی دکوراسیون حمام

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی مانند سایر قسمت های خانه اهمیت دارد و طراحی های فوق العاده ای برای زیباسازی فضای سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است.

دکوراسیون منزل طراحی دکوراسیون با نرم افزارهای پیشرفته

صفر تا صد دکوراسیون منزل با آتیس سازه

اگر قصد به روز کردن دکوراسیون منزل خود را دارید و از دکوراسیون قبلی خسته و دلزده شده اید و یا اقدام به خرید آپارتمانی جدید ولی قدیم ساخت کرده اید و تمایل دارید تغییراتی در آن انجام دهید تا ظاهری به روز و زیبا پیدا کند با گروه مهندسی آتیس سازه تماس بگیرید.

در این مجموعه کلیه فضاهای منزل اعم از اتاق نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب ها، غذاخوری، حمام و سرویس بهداشتی با پیشرفته ترین نرم افزارهای طراحی داخلی دیزاین شده و پس از تائید مشتری محترم استارت کار زده می شود. شما می توانید برای هر یک از فضاهای تعریف شده سبکی خاص داشته باشید ولی به شما توصیه می کنیم سبکی واحد را برای همه فضاها در نظر بگیرید تا تعدد سبک ها و رنگها شما را دچار سردرگمی نکند.

دکوراسیون منزل از طراحی تا اجرا با آتیس سازه

اگر از سبک های دکوراسیون منزل اطلاعی ندارید می توانید به گروه طراحی آتیس سازه اعتماد کنید. شما می توانید از میان سبک های کلاسیک ، نئوکلاسیک ، مدرن ، مینیمال ، اسکاندیناوی ، بوهو و … با کمک کارشناسان آتیس سازه یکی را انتخاب کرده و باقی کارها را به طراحان ما بسپارید. سبک های به روز و ترند برای شما طراحی شده و پس از تائید نهایی به اجرا درخواهند آمد.